Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový Dům abstinence - Je to tady!!

 Ano přátelé, je to tady!! Jsem šťasná, že Vám můžu sdělit, že od 30.června bude otevřen nový Dům abstinence pro klienty. Kde? V Janově nad Nisou... Jediné nepříjemné pro mě v těchto chvílích je, že nás čekají personální změny.. Ale co se dá dělat. Je to život a výzva začít jinak.. 

Tisková zpráva 6.6.2011
PRVNÍ SOUKROMÁ LÉČBA ZÁVISLOSTI
Za dobu prvních tří měsíců fungování (pod názvem Dům Emblema) pracoval odborný tým se 14 klienty, kteří úspěšně absolvovali terapeutický pobyt. Zájem o léčbu je veliký. Současně klienti i jejich blízcí velmi přínosně vnímají náš terapeutický systém Dům na cestě k abstinenci.
Vzhledem k těmto pozitivním okolnostem vývoje a nabídce nového investora, jsem se rozhodla přestěhovat terapeutický dům do lepších podmínek nejen pro terapii a práci s lidskou duší, ale také do vhodnějšího technického a prostorového zázemí.
Nový Dům abstinence Moniky Plocové (
www.dumproabstinenci.cz) vzniká v horském prostředí Jizerských hor v Janově nad Nisou. Od 30.6.2011 bude Dům abstinence otevřen pro klienty. Dům bude rozšířen o 2 klientská místa, doléčovací aktivity a intenzivní pobyty pro spoluzávislé. Závislost je onemocněním celé rodiny. V novém domě jsou výborné podmínky pro systematickou práci právě s celou rodinou. Předností domu je anonymita, délka léčebného pobytu 33 dní. V odborném týmu jsou lidé, kteří měli v minulosti vlastní zkušenost se závislostí a jsou odborníky v oblasti adiktologické, sociální, psychologické i pedagogické. V pořadníku jsou již zapsaní první klienti.
Dalším rozšířením služeb je Dům mozaika Moniky Plocové v Praze na Žižkově (
www.dummozaika.cz), kde probíhá ambulantní formou individuální i skupinové poradenství v oblasti závislostí (alkohol, vztahy, návykové léky). Probíhají zde doléčovací skupiny po ústavní léčbě závislostí. Nově zde vzniklá poradna pro uživatele THC. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

x2.jpg

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41991
Měsíc: 89
Den: 3